
Спальний мішок Turbat Tourer/195cm gold fusion/dawn blue (012.005.0349)
3 099 ₴
3 089 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54285892
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbat |
| Вага | 1500 г |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Розташування блискавки спальника | Зліва (L) |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Форма спальника | Кокон |
| Розміри | |
| Довжина | 225 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити у складеному вигляді | 20 x 30 см |
| Комплект постачання | квадратний чохол з мікрофлісом всередині |
| Матеріал верху | Toray 100% Polyester 33D |
| Мінімальна температура в екстремальних умовах, °С | -15 |
| Наповнювач | TTLoft Wool Insulation (30% Wool, 70% Polyester Si) 2х150 g/m2 |
| Особливості | г-подібна блискавка, добре компресується, збільшений простір для ніг (footbox), кишеня для подушки, можливість розкласти як ковдру |
| Розміри, см | 225 x 80 x 50 |
| Температура комфорту, °С | 6 |
| Колір | gold fusion/dawn blue |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 089 ₴






