
Підставка під ноутбук IceCoorel A8 Black (YT44047)
2 069 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54281432
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" і більше |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Тип охолодження | Активний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | DC (12 В), від порту usb |
| Кількість вентиляторів, шт | 1 |
| Обладнання | 4 порти USB 2.0, RGB підсвічування, Дисплей, порт Type-C, порт живлення DC (12 В) |
| Особливості | Регулювання висоти, регулювання положення підставки |
| Розмір, мм | 420 x 320 x 55 |
| Розміри вентилятора, мм | 135 |
| Швидкість обертання, об/хв | 300 - 3000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069 ₴

