HDD диск Toshiba (MQ01ACF032) 320GB
1 499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54279282
HDD диск Toshiba (MQ01ACF032) 320GBВ наявності
1 499 ₴
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA (SATA/150) |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об`єм буфера | 16 MB |
| Об'єм накопичувача | 320 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 92 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Advanced Format (AF), Native Command Queue (NCQ) |
| Розмір, мм | 100.45 x 69.85 x 7 |
| Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт | 0.8 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 2.1 |
| Стійкість до ударів | при роботі 350g |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴

