
HDD диск WD ULTRASTAR DC HC555 (WUH722020CLE6L4) 20TB (0B48724)
49 639 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54279222
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для сервера |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Об'єм накопичувача | 20000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 690 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 32 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня швидкість передачі даних, Мбіт/с | 285 |
| Лінійка | Ultrastar DC HC555 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напрацювання на відмову (годин/парковок) | 2500000/600000 |
| Особливості | технологія Rotational Vibration Safeguard (RVS), технологія helioseal |
| Робоча температура | + 5 - 60 °C |
| Розмір, мм | 147 x 101.6 x 26.1 |
| Середній час пошуку, мс | 4.16 |
| Споживана потужність в режимі збереження енергії, Вт | 0.27 |
| Споживана потужність при очікуванні, Вт | 5.3 |
| Споживана потужність при читанні/записі, Вт | 6.4 |
| Стартовий струм, А | 1.9 |
| Стійкість до ударів | при роботі 50g/2ms |
| Температура зберігання | –40° - 70°C |
| Технологія запису | EAMR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 639 ₴



