
Мережевий фільтр Voltronic TВ-Т07 White
439 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54275942
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Вимикач | Так |
| Вхідна вилка | Євро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 2 м |
| Кількість вихідних розеток | 2 шт. |
| Перетин жил | 0.75 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр |
| Колір корпусу | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 2500 Вт |
| Напруга | 250 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга, В | 250 |
| Вихідний струм, А | 3.1 |
| Вихідні роз'ясненнями об'єми | 4 x USB Type-A |
| Додатково | кріплення до стіни, світлодіодний індикатор |
| Зарядний струм USB, А | 3.1 |
| Захист | захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист від перегріву|захист від перешкод|захист від стрибків напруги |
| Кількість USB портів, шт | 4 |
| Максимальна сила струму, А | 16 |
| Матеріал | вогнестійкий матеріал |
| Наявність заземлення | із заземленням |
| Призначення | для цифрової та комп'ютерної техніки |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип розеток | універсальні (EURO/UKR) |
| Швидке заряджання | Fast Charge (20 Вт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴


