
Мережевий фільтр Electrum C-ES-1548 Black
409 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54275712
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Вимикач | Так |
| Вхідна вилка | Євро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 3 м |
| Кількість вихідних розеток | 5 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 2200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 0.362 кг |
| Додатково | матеріал кабелю: 100% мідь |
| Захист | відсутній|заземлення|захист від перегріву |
| Максимальна сила струму, А | 10 |
| Матеріал | вогнестійкий матеріал |
| Наявність заземлення | із заземленням |
| Призначення | Для офісу |
| Розміри, мм | 280 x 50 x 40 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип розеток | schuko |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴

