
Мережевий фільтр Electrum C-ES-1543 White
489 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54275672
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Вхідна вилка | Євро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 5 м |
| Кількість вихідних розеток | 5 шт. |
| Перетин жил | 1 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр |
| Колір корпусу | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 2200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 553 |
| Вимикач | немає |
| Додатково | корпус з негорючого, екологічного пластику, кріплення до стіни |
| Захист | заземлення|захист від короткого замикання|захист від перевантаження |
| Максимальна сила струму, А | 10 |
| Матеріал | ABS пластик |
| Наявність заземлення | із заземленням |
| Розміри, мм | 5х26х4 см |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип виконання | касетний |
| Тип розеток | type c (євро 2-pole) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 489 ₴

