
Мережевий фільтр Electrum C-ES-1541 5m White
469 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54275652
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrum |
| Вимикач | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 5 м |
| Кількість вихідних розеток | 5 шт. |
| Перетин жил | 1 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр-подовжувач |
| Колір корпусу | Білий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 2200 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 509 |
| Додатково | без кнопки вимкнення, високоякісний жаростійкий PC-пластик |
| Захист | заземлення |
| Максимальна сила струму, А | 10 |
| Матеріал | вогнетривкий PC |
| Наявність заземлення | із заземленням |
| Призначення | настільний, підлоговий |
| Розміри, мм | 5х18х4 см |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип виконання | касетний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴

