-2%

Мережевий фільтр Emos P1321PD
1 749 ₴
1 709 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 54275592
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emos |
| Вимикач | Так |
| Вхідна вилка | Євро |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Кількість вихідних розеток | 3 шт. |
| Перетин жил | 1.5 кв.мм |
| Стан | Новий |
| Тип подовжувача | Мережевий фільтр |
| Колір корпусу | Чорний |
| Технічні характеристики | |
| Потужність навантаження | 3680 Вт |
| Напруга | 250 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 758 |
| Вихідна напруга, В | 12, 20, 5, 9 |
| Вихідні роз'ясненнями об'єми | 1x USB-C|2 x USB-A |
| Додатково | знімна гвинтова струбцина для кріплення на краю столу, світлодіодний індикатор |
| Зарядний струм USB, А | 2.4|3 |
| Захист | заземлення|захисні шторки|захист від дітей |
| Кількість USB портів, шт | 3 |
| Максимальна сила струму, А | 16 |
| Матеріал | ПВХ, Поликарбонат |
| Наявність заземлення | із заземленням |
| Призначення | для цифрової та комп'ютерної техніки |
| Розміри, мм | 340 x 93 x 54 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип розеток | schuko |
| Швидке заряджання | Fast Charge (20 Вт), Power Delivery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 709 ₴






