
HDD диск WD Black Gaming (WDBSLA0040HNC-NRSN) 4TB
8 349 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 51323282
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 4000 GB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 720 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 36 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір, мм | 147 x 101.6 x 26.1 |
| Стійкість до ударів | 30 g |
| Технологія запису | CMR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 349 ₴


