
Стабілізатор напруги Tecro TLR-2000W White
3 399 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 57557572
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вхідна напруга | 260 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 145 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна потужність, Вт | 1400 |
| Вид | стабілізатор напруги |
| Вихідні роз'ясненнями об'єми | розетка (schuko) |
| Выходное напряжение | 220 ±8% |
| Захист | від короткого замикання|від перевантаження |
| Кількість розеток, шт | 1 |
| Повна потужність | 2000 кВА |
| Розміри, мм | 240 x 183 x 139 |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Тип індикації | цифровий дисплей |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 399 ₴

