
Стабілізатор напруги REAL-EL STAB ENERGY-2000 Black (EL122400013)
2 899 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 57488192
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Мінімальна вхідна напруга | 150 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Активна потужність, Вт | 1600 |
| Вид | стабілізатор напруги |
| Вихідні роз'ясненнями об'єми | розетка |
| Выходное напряжение | 220 ±8% |
| Захист | від високовільних імпульсів|від перевантаження|від перегріву|від стрибків напруги |
| Кількість розеток, шт | 1 |
| Максимальний час стабілізації | 10 мс |
| Повна потужність | 2000 кВА |
| Розміри, мм | 139 x 171 x 234 |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Тип індикації | led-дисплей (вхідна/вихідна напруга) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴



