-31%

Кабельний вивід Legrand Valena Inmatic 753034
739 ₴
509 ₴
- В наявності
- Код: 53663772
+380 (95) 402-23-09
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Valena In'Matic — інноваційний механізм, який був розроблений після багаторічного дослідження ринку електрофурнітури. Вирізняється зручністю використання, високими електротехнічними характеристиками, підвищеною надійністю й безпекою.Сучасні механізми In'Matic призначені й для колекції Valena Life, і для Valena Allure.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Довжина | 70 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид монтажа | Прихований |
| Гарантійний термін | 1 |
| Додатково | вага: 0.1 кг |
| Кількість постів/клавіш | 1 |
| Стан товару | Новий |
| Тип | кабельний вивід |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 ₴


